INFORMACJE O KMDG

Dla osób zainteresowanych pracą w zespole KMDG oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Transparentną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość samorozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz przy wsparciu najnowszej literatury branżowej

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe rozliczanie podmiotów gospodarczych w oparciu o podatkową książkę przychodów i rozchodów oraz księgę handlową.
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Wykształcenie: Średnie lub wyższe

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia (KPiR, Księga Handlowa)
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Biegła znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie
  • Wysokie standardy pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie i partnerską atmosferę

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Samodzielny Księgowy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@kancelariaforbis.pl z dopiskiem „Samodzielny Księgowy”.
W CV należy zamieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Specjalista ds. kadr i płac

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację obsługi kadrowo-płacowej Kontrahentów.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac

Oferujemy

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@kancelariaforbis.pl z dopiskiem „Specjalista ds. kadr i płac”.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.
Przewiń do góry

DANE KONTAKTOWE

KMDG
ul. Marka Prawego 18A
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl