INFORMACJE O KMDG

KMDG to zespół specjalistów o rzeczywistych kompetencjach w dziedzinie rachunkowości, doradztwa podatkowego i gospodarczego, Business Consulting, szkoleń oraz marketingu internetowego.

Służymy fachową wiedzą, którą stale aktualizujemy poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz samorozwój wspomagany najnowszą literaturą branżową. Kwalifikacje zespołu potwierdzają stosowne dyplomy oraz certyfikaty. Nasi specjaliści, konsultanci oraz trenerzy z pasją dzielą się wiedzą i doświadczeniami.

Krzysztof Kowalczuk

W KMDG działa w obszarze Business Consulting oraz doradztwa gospodarczo-księgowego.

Absolwent Katedry Prawa i Administracji Politechniki Opolskiej; ukończył studia podyplomowe z Rachunkowości zarządczej na Uniwersytecie Opolskim oraz studia Balanced Scorecard w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej; absolwent MBA Franklin University, Ohio, Stany Zjednoczone. Certyfikowany księgowy i finansista, menedżer sprzedaży, trener, i konsultant; biznesowo oraz życiowo pozostający w nurcie nowoczesnych metod zarządzania i sprzedaży; posiada ponad 15 lat doświadczenia menedżerskiego. W obszarze szkoleń kieruje się efektem; projekty szkoleniowe jego autorstwa cieszą się dobrą renomą wśród słuchaczy (ponad tysiąc godzin szkoleniowych zrealizowanych w ciągu ostatnich 4 lat). Charyzmatyczny mówca, biegły w praktycznym rozwiązywaniu problemów, aktywnie angażuje słuchaczy, programując ich na samodzielność i wytrwałość. Trener z pasją i zaangażowaniem.

Prywatnie interesuje się historią biznesu. Hobby to golf i narciarstwo.

Magdalena Klyszcz

W KMDG pełni funkcję kierownika biura oraz kierownika projektu.

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunkach Kulturoznawstwo oraz Pedagogika, ukończyła podyplomowe studia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobyła w organizacjach pozarządowych; pełniąc rolę koordynatora projektu, specjalisty ds. szkoleń oraz marketingu i promocji. Uczestniczyła merytorycznie w innowacyjnym programie z obszaru coachingu oraz mentoringu dla młodzieży.
Specjalizuje się w realizacji projektów szkoleniowych oraz projektach z dziedziny e-commerce: BestLunch.pl oraz PlanPraca.pl.

Prywatnie interesuje się coachingiem. Jej pasją jest pływanie oraz scrapbooking.

Barbara Cholewa

W KMDG p.o. głównej księgowej.

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Zarządzanie finansami i rachunkowość, ukończyła także Szkołę Wyższą im. Bogdana Jańskiego w Opolu na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Specjalizuje się w księgach handlowych oraz zagadnieniach związanych z podatkiem VAT. Biegle porusza się w obszarze księgowości spółek handlowych.

Wolne chwile poświęca projektowaniu biżuterii oraz lekturze powieści Harlana Cobena i Agathy Christie.

Joanna Kraska-Jacek

KMDG pełni funkcję samodzielnej księgowej.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Technika i informatyka oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Posiada certyfikat Specjalisty ds. rachunkowości wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Zajmuje się kompleksowym rozliczaniem podmiotów gospodarczych, zarówno w oparciu o podatkową książkę przychodów i rozchodów, księgę handlową, jak i księgowością organizacji pozarządowych.

Interesuje się ogrodnictwem; uwielbia jazdę na nartach.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.
Przewiń do góry

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.