KANCELARIA PODATKOWA FORBIS

O pozycji rynkowej każdej firmy – obok wysokości i jakości produkcji lub usług oraz poziomu ich sprzedaży, decyduje polityka finansowa lub jej brak. W przypadku braku rozsądnej, zrównoważonej i gwarantującej bezpieczeństwo podatkowe polityki finansowej przedsiębiorstwo nie ma szansy przetrwać na wymagającym rynku. Umiejętne planowanie i bieżący monitoring (weryfikacja) polityki finansowej firmy pozwalają uniknąć ryzyka podatkowego oraz sprzyjają działaniom optymalizującym zobowiązania podatkowe.

Zoptymalizuj koszty i płać za realnie wykonaną pracę

Kancelaria Podatkowa Forbis to zespół specjalistów i ekspertów, których wiedza i umiejętności są potwierdzone wymaganymi certyfikatami.
Klienci Kancelarii otrzymują kompleksowy wachlarz usług, które pozwalają zredukować koszty związane z obsługą księgową oraz kadrowo-płacową, a także potencjalnie obniżyć koszty prowadzonej działalności gospodarczej i wysokość obciążeń finansowych.

Nasi eksperci i specjaliści korzystają z wielu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które w znaczący sposób wpływają na jakość świadczonych usług:

  • Informacja bilansowa miesiąca on-line
  • Księgowość on-line (informacja o wysokości np. należnego podatku VAT jeszcze w trakcie miesiąca),
  • Moduł wystawiania faktur prosto z serwera Kancelarii Podatkowej Forbis bez konieczności posiadania własnych systemów sprzedaży,
  • Zabezpieczenia i kilkustopniowa kopia danych księgowych.

Znajdź oszczędności w obszarze podatków

Fachowa i rzetelna informacja doradcza poparta długoletnią praktyką z zakresu doradztwa podatkowego w zakresie inwestycji, zbycia i nabycia ruchomości i nieruchomości, środków trwałych czy przedsiębiorstw oraz wszelkiej informacji inwestycyjnej jest kompleksowym uzupełnieniem zakresu działań Kancelarii.

Nawiązując współpracę z Kancelarią Podatkową Forbis otrzymują Państwo system wsparcia księgowo-finansowego, raporty oraz informacje zarządcze niezbędne w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Kancelaria Podatkowa Forbis to stałe wsparcie dla Państwa biznesu w obszarach:

  • Monitoringu kosztów prowadzonej działalności
  • Wyboru optymalnej formy opodatkowania
  • Konsultingu i doradztwa w zakresie transformacji przedsiębiorstw
  • Pełne zastępstwo Klienta przed urzędami

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania podczas spotkania w siedzibie firmy. Zapraszamy do sekcji Usługi w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą Kancelarii.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.
Przewiń do góry

DANE KONTAKTOWE

KMDG
ul. Marka Prawego 18A
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.