MEDIACJE I NEGOCJACJE BIZNESOWE

Dlaczego warto negocjować?

Negocjacje i mediacje to obszar, w którym spotykają się interesy dwóch stron, a niezależny arbiter jest gwarancją uczciwości, rzetelności i obiektywizmu podejmowanych działań. Negocjacje np. w obszarze zadłużenia to czasem jedyna droga wyjścia z impasu; droga serca i rozumu w przeciwieństwie do drogi bezdusznego prawa. Zawodowe negocjacje w obszarze handlowym to możliwie najlepszy efekt dla obu stron; strategia win-win. Negocjacje społeczne to próba pogodzenia zwaśnionych stron, często nierozmawiających ze sobą od lat; to etap konsultacji i prób znalezienia złotego środka.


Droga porozumienia

Droga negocjacji gwarantuje każdej ze stron możliwość dobrowolnego wyrażania własnych racji oraz możliwy równy udział w wypracowaniu wspólnego stanowiska. Decyzje powzięte drogą wzajemnych ustaleń wpływają na poczucie satysfakcji każdej ze stron; nawet wówczas, gdy żądania zostają zrealizowane jedynie częściowo. Ponadto ustalenia, o których decyduje każda ze stron,
są bardziej trwałe i nie stanowią przeszkody np. na drodze do dalszej współpracy.
Spoglądając holistycznie na proces negocjacji oraz możliwy do uzyskania efekt, należy podkreślić ich pozytywny wpływ na uczestników procesu, wolny od emocji powodowanych np. przez proces sądowy.

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji w zakresie oceny możliwości rozpoczęcia procesu negocjacji – zapraszamy do kontaktu.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.
Przewiń do góry