START-UP

Pierwsze kroki w biznesie

Nowym adeptom sztuki biznesowej polecamy ofertę „Start-up” obejmującą kompleksową obsługę oraz wsparcie nowych podmiotów gospodarczych.


Poszukujesz wsparcia w wyborze optymalnych rozwiązań biznesowych?

Współpracując z KMDG zyskują Państwo wsparcie w postaci konsultingu oraz realizacji procedur rejestracyjnych przez naszych specjalistów:

  • Wybór formy opodatkowania
  • Uzyskanie numeru REGON i NIP, wybór PKD
  • Rejestracja podmiotów w UM, UG, KRS
  • Rejestracja pracodawców w ZUS, Inspekcji Pracy
  • Reprezentacja przed US
  • Dokumentacja BHP i prowadzenie administracji kadrowej zatrudnionych pracowników i in.
  • Opracowanie biznesplanu celem pozyskania dofinansowania do tworzonej działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy (w ten sposób wzmocniliśmy finansowo start 12 nowych firm)

Rozpocznij swój biznes z nami

Okres rozpoczęcia działalności to czas najgorętszych zabiegów o dobry start, o rzetelność działań, o dobre przyjęcie przez Klientów. Dlatego tak ważny jest czas, który poświęcimy na bezpośrednie czynności związane z docelową działalnością. Czynności nie tworzące bezpośrednio przychodu, a narzucone nam przez przepisy prawa, odciągają nas od priorytetowych w tym gorącym okresie działań. Dlatego proponujemy Państwu przejęcie procedur rejestracyjnych przez KMDG.
Przejęcie obowiązków następuje w chwili podpisania upoważnienia dla Kancelarii Podatkowej Forbis – reprezentujemy Państwa przed organami państwowymi. Gwarantujemy, że oszczędność czasu okaże się dla Państwa wymierną korzyścią, a nasze doświadczenie pozwoli uniknąć niepotrzebnych korekt czy dodatkowych wizyt w urzędach w celu poprawnej rejestracji.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu w celu określenia terminu spotkania.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.
Przewiń do góry