INFORMACJE O KMDG

KMDG to zespół specjalistów, których misją i pasją jest wdrażanie nowych standardów w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze zaangażowanie ukierunkowane jest na stworzenie warunków, dzięki którym nasi Klienci staną się ambasadorami zmian we własnej organizacji. Nasze usługi dedykujemy dla wszystkich podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i osób prawnych.

Kompleksowa obsługa

Dzięki samodoskonaleniu jesteśmy o krok przed konkurencją, naszym Klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania tworząc nowe wartości w zmieniającym się dynamicznie świecie.

Nasza oferta pozwala w kompleksowy sposób spełnić oczekiwania Klientów: od zaangażowania w proces rejestracji firmy, poprzez doradztwo związane z wyborem formy opodatkowania po świadczenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Naszą specjalnością jest dostarczanie Klientom rozwiązań, które wpłyną na poprawę efektowności pracy przedsiębiorstw. Świadczymy usługi doradcze w obszarze gospodarczo-księgowym oraz usługi szkoleniowe w zakresie edukacji opartej na najnowszych trendach w zarządzaniu.

Samowystarczalność w kwestii rozwoju, trwałe zmiany
w procesach strategicznych i operacyjnych to cele, które stawiamy sobie i Klientom na bazie unikalnych kompetencji i doświadczeń.

Współpraca z KMDG pozwala Klientom ograniczyć koszty prowadzenia biznesu poprzez koncentrację na podstawowym kierunku działalności, bez obaw
o terminowość i poprawność prowadzenia spraw księgowych.

KMDG posiada własne rozwiązania technologiczne umożliwiające sprawną obsługę księgową podmiotów gospodarczych.

W czym możemy pomóc?

  • Profesjonalna księgowość
  • Mediacje i negocjacje biznesowe
  • Doradztwo gospodarcze i księgowe
  • Optymalizacja przedsiębiorstw (usługi managerskie)
  • Warsztaty i szkolenia praktyczne
  • Rozliczanie projektów UE
  • Start-Up

Zachęcamy do odwiedzenia działu „Usługi” w celu zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań chętnie udzielimy odpowiedzi; zapraszamy również do naszej siedziby w Strzelcach Opolskich na ul. Krakowskiej 49.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.
Przewiń do góry

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.