OPTYMALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW (USŁUGI MANAGERSKIE)

Transformacja w dobie XXI w. to wybór modelu biznesowego odpowiedniego do potrzeb rynku - nie przedsiębiorstwa; wszyscy podlegamy zmianom, ale tylko najlepsi są na nie przygotowani. Konsultanci KMDG specjalizują się w transformacji oraz optymalizacji przedsiębiorstw w obszarze kosztowym i organizacyjnym.

Konsulting z zakresu prawa podatkowego oraz organizacji przedsiębiorst

Zespół KMDG to certyfikowani księgowi z wieloletnim stażem, audytorzy z obszaru controlingu i budżetowania w przedsiębiorstwie, analitycy oraz specjaliści z obszaru ubezpieczeń społecznych. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala na zbudowanie modelu biznesowego według najnowszych wzorców, na bazie oczekiwań Klienta.

W ramach tworzenia modelu przedsiębiorstwa budowana jest cała jego struktura w połączeniu z formą organizacyjną, co ma znaczący wpływ na wybór formy opodatkowania, przyjętego modelu kosztów czy optymalizacji podatkowej.
Etapy realizacji nowych projektów (budowanie modelu biznesowego) to m.in.:

  • Określenie idei modelu biznesowego
  • Tworzenie misji i wizji
  • Określenie grupy docelowej – segmentacja
  • Wybór odpowiednich narzędzi zarządczych i kontrolnych
  • Budowanie strategii przedsiębiorstwa
  • Ocena konkurencji

Konsultanci KMDG specjalizują się w doradztwie księgowym, optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa, a także optymalizacji zatrudnienia poprzez wybór np. elastycznych form zatrudnienia. Elementy polityki rachunkowości, budowy zdrowych zasad nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa to główne idee konsultingu oferowanego przez KMDG.

Obsługa przedsiębiorstw wymagających transformacji bądź optymalizacji

Wszyscy podlegamy zmianom, ale tylko najlepsi są na nie przygotowani. Transformacja w dobie XXI wieku to znalezienie modelu biznesowego odpowiedniego do potrzeb rynku nie przedsiębiorstwa, to taka forma przewagi konkurencyjnej, która trwale umieści przedsiębiorstwo w czołówce firm z branży.

Konsultanci KMDG nie tworzą ładnych raportów, pracują bezpośrednio w organizacji, dokonują zmian poprzez Państwa zaangażowanie i przy udziale Państwa kompetencji. Wynikiem wsparcia jest „nowe” samodzielne przedsiębiorstwo przygotowane na rynkową rywalizację i z powodzeniem realizujące swoją misję, wizję i strategie działania.
Główne obszary konsultingu to:

  • Budowanie strategii przedsiębiorstwa
  • Organizacja i opracowanie modelu marketingu strategicznego
  • Opracowanie modelu sprzedaży wg modelu marketingu 3.0
  • Kompleksowa Zrównoważona Karta Wyników (BSC) jako narzędzie optymalizacji działań przedsiębiorstwa (lub jej elementy)
Usługi managerskie – zarządzanie kontraktowe przedsiębiorstwem

W ramach usług specjalistycznych zespół KMDG podejmuje współpracę z przedsiębiorstwami na zasadach kontraktu menadżerskiego; obejmując swoim wsparciem obszary zarządzania strategicznego, księgowe, optymalizacji działań w obszarze kosztów przedsiębiorstwa oraz rozwoju sprzedaży.

Nie jesteśmy kosztem, jesteśmy inwestycją.


Potrzebują Państwo więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.
Przewiń do góry