BESTLUNCH.PL

Najlepsze promocje i vouchery do restauracji i kawiarni w Polsce!

Bazując na naszym doświadczeniu w dziedzinie e-biznesu oraz e-commerce zbudowaliśmy nowoczesny i dynamiczny portal informacyjno-reklamowy integrujący w jednym miejscu oferty restauratorów z potrzebami konsumentów. BestLunch.pl to portal tworzony we współpracy z najlepszymi lokalami gastronomicznymi w Polsce. W poszukiwaniu najlepszych miejsc, promocji oraz voucherów Nasz Zespół dociera do najbardziej odległych zakątków Polski.
Kreacja jest nieskończona…
Portal w unikalny sposób łączy w sobie funkcje informacyjne, promocyjne oraz hobbystyczne. Przy współpracy z Blogerami oraz Pasjonatami sztuki kulinarnej codziennie dostarczamy naszym Użytkownikom interesujących i gorących newsów oraz informacji o dostępnych w lokalach promocjach i voucherach. Dokładamy największych starań, by miejsca, które odkryją Państwo na BestLunch.pl - spełniły Państwa oczekiwania.


Dedykowane i nowoczesne formy promocji Państwa lokalu!

Dbałość o interesy naszych partnerów biznesowych motywuje nas do stałej pracy nad doskonaleniem rozwiązań z dziedziny marketingu internetowego oraz e-commerce. Dbamy o wysoką jakość usług oraz rozwiązań proponowanych Państwu w celu promowania lokalu, towaru lub usługi. Całą naszą wiedzę i doświadczenie udostępniamy naszym Partnerom stale rozwijając się i doskonaląc. Systematycznie zwiększamy liczbę usług dostępnych w serwisie, dostosowując ich funkcjonalność do najnowocześniejszych trendów w obszarze reklamy i komunikacji z Klientem, co przekłada się na zwiększenie wymiernych korzyści dla naszych Partnerów biznesowych.
Dzięki współpracy z BestLunch.pl otrzymują Państwo nowoczesne narzędzia wyróżnienia się na tle konkurencji, zdobycia nowych Klientów, otwarcia się na nowe możliwości związane z zastosowaniem innowacyjnych i ekonomicznych narzędzi skutecznej reklamy w sieci.


Gwarantujemy:

  • Dedykowane i nowoczesne formy promocji
  • Starannie dobrane grupy docelowe odbiorców
  • Światowe trendy przekazu reklamowego
  • Mierzalne wyniki i trwały efekt marketingowy

Zachęcamy do wizyty na stronie projektu BestLunch.pl – chętnie odpowiemy na Państwa pytania kontakt

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.
Przewiń do góry

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.