MSA MODERN SOLUTIONS ACADEMY

Akademia Nowoczesnych Rozwiązań

Kompleksowy program warsztatów praktycznych, którego ideą jest wprowadzenie Państwa firmy w nowoczesny świat konkurencyjnego biznesu.

Proponowany program szkoleń stanowi element wspólny dla obszaru BSC Balance Scorecard oraz Programu MBA Master of Business Administration (wersja USA). Autorski program warsztatów został opracowany na bazie praktycznych doświadczeń konsultantów, uzyskanych na przestrzeni ostatnich 10 lat w obszarach: optymalizacji biznesu, optymalizacji podatkowej, motywowania pracowników, programowania zespołów, transformacji sprzedaży w oparciu o marketing 3.0 oraz sprzedaż transformacyjną.

MSA Modern Solutions Academy to kompendium wiedzy dla:

  • Przedsiębiorców
  • Kadry zarządzającej
  • Kadry kierowniczej
  • Zespołów handlowych

Merytoryczny poziom wiedzy to sprawdzone narzędzia z ostatnich 4 lat, pozwalające na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w obszarze handlowym, efektywniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów, programowanie zespołów na efekty, zwiększenie sprzedaży, a przede wszystkim marży operacyjnej poprzez zastosowanie cross-sellingu oraz up-sellingu. Nowoczesne formy sprzedaży to strategia marketingu 3.0 i efekt sprzedaży transformacyjnej polegającej na kompleksowym zorientowaniu na potrzeby i przyszłe oczekiwania Klienta, a nie prymitywne dostarczanie dóbr i zaspokajanie potrzeb tymczasowych Klienta.

Specjalizujemy się w następujących obszarach szkoleniowych:

  • Szkolenie zespołów handlowych – nowoczesne i skuteczne formy sprzedaży
  • Zarządzanie i rozwój kompetencji managerskich
  • Rozwój i zwiększenie skuteczności i produktywności prac zespołu i organiza
  • Analiza finansowa, rachunkowość i finanse na każdym poziomie rozwoju przedsiębiorstwa

Wiedza i warsztat - efekt dla organizacji

Państwa potencjał i możliwości, przy wsparciu najnowszej wiedzy sprawią, iż przedsiębiorstwo stanie się konkurencyjnym i dobrze działającym partnerem rynkowym. Wdrożone zmiany oraz wiedza zdobyta podczas szkoleń wzmocnią organizację i zapewnią jej transformację do grupy dynamicznych i stabilnych graczy rynkowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń i warsztatów praktycznych w dziale Usługi.

PREZENTACJA FIRMY

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy; z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem organizując praktyczne warsztaty dla Zespołu bądź też doradzając w obszarze optymalizacji podatkowej i transformacji przedsiębiorstwa.
Przewiń do góry

DANE KONTAKTOWE

KMDG
Ul. Krakowska 49
47-100 Strzelce Opolskie
Tel.: +48 77 461 20 93
E-mail: info@kmdg.pl
Formularz kontaktowy: KLIKNIJ
Informacje o firmie: KLIKNIJ
Mapa strony: KLIKNIJ

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie boisz się wyzwań? W takim razie powinieneś pracować
w naszym zespole! Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś, a otrzymasz niepowtarzalną szansę dołączenia do elitarnego grona ekspertów KMDG! Więcej informacji na temat pracy z nami znajdziesz w dziale KARIERA.